ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Nedělejte si starosti! (Mt 6,25)

Prosba o modlitbu za pronásledované a trpící!!!!

+29
  

7078Máme za sebou druhou neděli postní… Možná, že si také kladete otázku, jak dobu postní prožíváme? Děláme něco pro svůj duchovní život? Děláme něco pro druhé? Snažíme se vůbec o něco? I o tom doba postní je, snažit se svůj život změnit… Nově obnovit svůj vztah k Bohu a k bližnímu..

Nevím jak Vám, ale hodně se mně dotýká a nenechává mně klidným, to co se děje nejen křesťanům v Nigerii, Egyptě, Sýrii atd. Dá se to nazvat „pronásledovaní v 21. stol“.   Lidé v těchto zemích mají pocit, že jsou sami a že jsme je opustil … Proto nás, tak naléhavě papež František nabádá a prosí o modlitbu za tyto lidi za tyto křesťany… Když slyším o tom jak umírají lidé pro svou víru nahání mi to slzy do očí a běhá mně mráz po zádech a kladu si otázku: „Jak jim já mohu pomoci… Jsem vůbec schopen pomoci“?

Proto jsem se rozhodl proto největší co mohu udělat a to je modlitba neboť: Je-li Bůh s námi kdo proti nám? (Řím 8, 31) Věřím, že ani v tomto utrpení je Bůh neopustil a i já mám povinnost je neopouštět… Musí vědět, že jsme i my zde v Evropě s nimi… Nesmí a nemůže nám to být jedno !!!!!

Na první sobotu v měsíci 7.3. kdy každá sobota je dnem Panny Marie a na první sobotu obzvláště.  Jsme se rozhodl obětovat modlitbu růženec za tyto lidi… Chci Vás požádat, kdo se ke mne trpici_krestanev ten den přidá? Vy co se modlit neumíte a nebo nechcete prosím… zapalte v ten den svíčku za tyto lidi…

Vím je to asi ve vašich očích málo, ale věřím, že i to málo je v očích Božích a v očích těchto lidí mnoho… Nejsou sami a to je podstatné…

Neboť nikdo nemůže a nesmí lidský život mařit a nebo dokonce člověka ve jménu Boha zabíjet… To Bůh nechce!!! Bůh nechce lidi trpící v klecích a aby je v jeho jménu zabíjeli jak zvířata. Bůh nechce smrt člověka, ale člověka zachránit… Snad zdraví rozum a láska zvítězí!!!!

 Děkuji moc kdo se ke mně přidá

Fotografie převzaty z prohlížeče Google.

2 komentářů to “Prosba o modlitbu za pronásledované a trpící!!!!”

  1. Marcela napsal:

    Prosim za meho syna za jeho osvobozeni z moci temnych sil aby mohl spinkat a jist.kdyz usne skube mu telicko a cuka tak ma spretrhane spani .v rodine mame okultysmus a chteji znicit .muj zivot a vsech co mam rada .prosim o milost Bozi at zachrani meho syna a vztah s jeho otcem jeli vule Bozi at se vemem od zacatku zijeme spolu. Prosim Otce dej nam milost a oslav se na nas. Z celeho srdce chci ti slouzit a syna vest k tobe a snim te oslavovat a za obraceni jeho otce a druhych se modlit. Vysvobot prosim nase zivoty od tech kteri maji nad nami okultni moc. Dej nam exorcistu ktery by nam pomohl.amen. budis oslaven Buh v trojici jeden. Amen.

  2. Marcela napsal:

    Pochvalen bud Jezis Kristus! Dekuji za modlitby ujal se nas knez ktery mu jsem se vyspovidala pomoci tabulky za rozvazani kde jsem zjistila ze jsem se otevrela okultismu proto ma nademnou a mym synem svagrova moc. Ale uz by se to nemnelo zhorsovat Prosim aby mi Buh Otec vejmenu Jezise Krista odpustil me hrichy kterych sem se dopustila a kterych lituji. Prosim at nas osviti duchem svatym aby nebylo zlo podceneno nebo spochybneno . protoze se podoba psichickym problemum . Pan Buh zaplat mockrat dekuji.

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist