ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Nedělejte si starosti! (Mt 6,25)

Omluva

+35
  

Chci se omluvit za pravopis… Snažím se, ale občas mi to ujede díky mé dyslexii… Pokud To někomu vadí, tak ať mi to napíše do komentářů. Ale věřte mi, že dříve to bylo ještě horší…. Tento web čtou snad jen přátelé, kteří mně znají osobně, ale věřte mi že ani Vás nechci urážet… Můj web byl určen jen pro mně a mé přátelé, to že sem chodí tolik lidí jsem ani nepočítal, ale spíš to asi vypadá jako odstrašující příklad :-DDDDD

Český jazyk mám moc rád a ve velké úctě a nechci tento mateřský jazyk urážet. Tak pokud je to moc hrozné tak můj web raději ukončím. Prosím napište mi svůj názor do komentářů a nebo na můj FB a nebo email.

Co se týká českého jazyka, tak si vůbec nevěřím.

Chci moc poděkovat  svým přátelům, že mě na chyby upozorňují.

Váš

Martin

Sorry, there are no polls available at the moment.

3 komentářů to “Omluva”

 1. jarda lorman napsal:

  Ahoj Martine, proc bys ho rusil? Kvuli pravopisu?
  Pises dobre. A ze je tu a tam chyba – no a? Vsichni vime, co chces napsat. Malokdo z nas pise bez chyb. A to ani nema dyslexii. Na dyslektika si navic vedes moc dobre!
  Neplas! A i kdyz fandis Spartě, ja fandim Tobě! Drz se! Jarda

 2. Martin napsal:

  Jardo děkuji ani nevíš co to pro mně znamená

 3. Hoshi napsal:

  Ahoj Martine,

  nemyslím si, že by bylo dobré, kdybys svůj web ukončil kvůli pravopisným chybám, protože každý děláme chyby, každému to ujede. Ani já nepíšu bez chyb. Jen piš dál 🙂

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist