ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Nedělejte si starosti! (Mt 6,25)

Izrael

+37
  

izrael – zde se dozvíte o tom to místě více

Podívejte se sami jaká je to úžasná a krásná země. Když jsem do Izraele přiletěl, tak na mě velice zapůsobila a přiznám se, že bych se tam hned vrátil.

Je tam hodně památek a pro věřící lidi, jako jsou židé, křesťana, muslimové je to i místo posvátné Stát Izrael na mne hodně působil a na příběhy z bible nahlížím jinak…

Podívejte se sami….

galilejské jezezero

Když jsem u něj byl, tak jsme tam musel vlézt a zapalvat si 😀

Betlém  místo narozní Ježíš

židé u zdi nářku

bazilika božího hrobu – krasné a klidné místo

není to něco nádherného?  To je pár fotek z toho to nádherného místa

2 komentářů to “Izrael”

  1. Růžena napsal:

    Dobrý den, mám stejně úžasné zážitky z Izraele, kde jsme byli s naší farností na pouti letos v květnu, kdy se nám od tud ani nechtělo domů. Teď o to víc prožívám hrůzy, které se tam dějí. Letos na jaře jsme byli na mši sv. v Břevnovském klášteře a všimla jsem si tam plakátku na letošní pouť farníků do Medžugorie a ještě na jiná místa. Teď jsem jej na stránkách kláštera hledala pro inspiraci na naši pouť, ale nenašla jsem jej. Mohl byste mi prosím pomoci s nějakými bližšími informacemi o této letošní pouti vašich farníků? Děkuji. Bartošová

  2. Josef napsal:

    Izrael je neskutečně pestrá země. Oblažující poutníka svou biblickou a křesťanskou historií, krajinnou různorodostí, země zajímavá chrámovou a památkovou architekturou, archeologickou autentičností a také kulturní a národnostní směsicí. Absolvoval jsem poutní zájezd letos v březnu, s vynikajícím biblistou a historikem františkánem P. Kvakou, je říjen a já se stále v myšlenkách vracím na všechna ta uchvacující místa, kterými jsme prošli. Prostě tam jeďte a sami zakusíte. Upřímně všem přeje Josef.

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist