ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Nedělejte si starosti! (Mt 6,25)

Film Kuře melancholik

+36
  

Opět Vám nabízím pohled do světa filmů, tentokrát české drama z roku 1999 a film se jmenuje Kuře melancholik.

galerie_19EFL2a17c3_Bez_nazvuFilm, který Vás nutí se zamyslet nad lidským životem. Děj se odehrává začátkem 20. století. Malý citlivý chlapec, Lojzík, kterému blesk zabil matku, žije na statku se svým otcem (Karel Roden) a starým čeledínem (Lubomír Kostelka).

Lojzíka drsný svět naučil vnímat obrazy, které mu připomínají ztracenou matčinu náruč. Mezi lidmi marně hledá člověka, na kterého by se mohl znovu citově upnout. Oporu a bezpečí nenachází ani u otce, ani u matčiny sestry ani u macechy Rózy (Vilma Cibulková), i když ta jako jediná měla s chlapcem soucit na začátku jejich společného soužití.

Jediný, kdo s Lojzíkem skutečně sdílí jeho úděl opuštěného mláděte je obyčejné kuře… a jak to všechno dopadne…? To vám neprozradím, ale když budete mít možnost podívejte se na tento galerie_16film, myslím, že stojí za to… Jistě by celý film zasloužil ocenění, neboť se tvůrcům povedl…

Obrázky převzaty z prohlížeče Google

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist