ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Nedělejte si starosti! (Mt 6,25)

Deníček 18 – nemoc :-/ a nebo co dělat, když člověk „kašle“ na všechno….

+26
  

Můj milý Deníčku,

illnesstak je po Vánocích a již 12 dní máme nový rok. Já jako každý rok po Vánocích ulehl s angínou a jím své oblíbené lentilky. Název lentilek – antibiotika. Dělám to co budu dělat celý rok, tedy „kašlu“ na „všechno“. 😀

No zatím „bratr“ bacil, vyhrává nad antibiotiky a čekám, až armáda antibiotik začne vyhrávat nad „bratrem“ bacilem. Co dělat než se tak stane? Asi to Deníčku znáš také, když si nemocný, tak si obrátíš celý den, tedy ve dne spíš a v noci žiješ. Dopadne to na konec tak, že je všude tma všechno spí a já si popovídá s deníčkem. Deníčku nic jako proti. 🙂

Další možnost, že shlédneme všechny filmy co jsme za celý rok 2014 nestihli, což je v poslední hodiny můj případ. Přiznám se deníčku, že na dalšího společného kamaráda, tedy knížky, když jsem nemocný náladu nemám.

Zrovna koukám na klasiku kterou jsem jako kluk měl rád. Budeš se mi Deníčku smát, ale koukám na film: Americký Ninja … těch řad je Deníčku mnoho a já našel poslední díl (alespoň myslím) na Ninju 5. No snad Deníčku „naši“ vyhrají.

Deníčku musím Ti zase napsat, ale dříve a ne, až po tak dlouhé době. Také se tak těšíš jako já,

Tvůj věrný kamarád Martin

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist