ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Bůh ukazuje cestu. (Ž 25,8)

reklama – aneb něco pro zasmání

+35
  
Dneska mi přišel super email o televizních reklamách, která hýbá celým světem.. Je pravda, že co oči vidí chce pak i tělo…  no posuď sám aneb Televizní reklama, hýbe celým světem.

Televizní reklama, hýbe celým světem
– Z dospěláků dělá voly, plete hlavy dětem.

– Dětičkám se dobře daří, Actimel je chrání. Za maminku dneska vaří, z Vitany ta paní.

– K snídani si dávám Be-Be, k tomu šálek Granka. Slíbila mi modré z nebe, Hypoteční banka.

 – Hypotéka za hubičku, odloží Ti splátky, Jen pár procent za službičku, účtují si zpátky.

– Za Vašutem jsem si skočil, za chvilku mě přesvědčil. Dřív sem za den stokrát močil. Prostenal mě vyléčil.

– Objevil se příznak chřipky? Horečka a kašlání? Do krabičky vraťte čípky. Coldrex, ten Vás ochrání.

– Děti hnusem křiví tlamu, když jim večer mažu Ramu. K žrádlu to vůbec není. Je však zdravá a to se cení.

– Tatínek má svoje dny. Na balkóně chlastá. Maminku to netrápí, vyšla nová Vlasta.

– Žirafa co duhu svačí, to mě vždycky bere. V bříšku ji to hrozně tlačí, lentilky pak sere.

– Na kopci jsem zpozoroval, fialovou krávu. Kdo tenhle spot nafilmoval, asi hulil trávu.

– Z hajzlu leze havěť, svěžest se jí příčí. Ať si mrchy píšou závěť. Domestos je zničí!

– Sušenku si omlékuje, malá chytrá holčička. Zaskočil jí keksík v krku, zmodrala jí hlavička. Neolízne, neotočí, marně lapá po dechu. Slzy se jí řinou z očí, neměla žrát ve spěchu.

– Pampers, nebo jiné pleny? Maggi nebo Vitana? Co rozpustí nejlíp hleny? Škodovku či Nissana?

– Vy, co ještě tápete, chcete filmy v celku, u reklamy chrápete, přepínáte telku.

Ten kdo stvořil reklamu, zasloužil by přes tlamu.

 

No zajímavé ne … ?

6 komentářů to “reklama – aneb něco pro zasmání”

 1. Patas napsal:

  Martine díky. Po přečtení tohoto článku mě tak bolí ústa, že nejsem schopnej ani mluvit. =DD Vážně povedený. Po dlouhé době jsem se opět od srdce zasmál. Stokrát díky ;))

 2. Martin napsal:

  Aspoň někoho to pobavilo… mě to také pobavilo, ale moc náladu nemám

 3. Hoshi napsal:

  Někdy se říká, že jsou filmy mezi reklamou ne reklama mezi filmy.. A mám dojem, že nějaká malá pravda na to bude, páč by jinak na nově a primě nerozkouskovali film na tak malé, krátké kousky, ale bylo by to jako na čt1, celý film a pak reklamy… Ale což, reklama dnes dává hodně. Vždyť kolik dětí by bylo bez telefonů, tabletů a ntb nebo značkového oblečení, kdyby nebyla reklama? Vždyť by to byla katastrofa… Tolik rodičů by nemělo nápady na úplatu dětí.. Kde bychom byly bez reklam? Je možné, že bychom na tom byli lépe, než jsme teď…
  Pobavila jsem se… A opravdu, reklamy jsou opravdu někdy až k smíchu.. Ale Milka .. Fialová kravička je legendou (prý snědla moc fialek, proto zfialověla :D)

 4. Martin napsal:

  Děkuji za reakci a máte pravdu

 5. […] se mužeš i zde; zde; zde a nebo i […]

 6. Josefka Margoldová napsal:

  Má milovaná dobrá Matko… Sedím u stolu venku je nevlídno já děkuji bratru Martinovi, že mě dal.. návod nad uvažováním. Za pár dní mě bude 80 roků a mě se odvíjí celý můj život který prožila pod ochranou Matky Boží.. Jako mladé děvče jsem většinou trávila v kostele,, zdobila jsem oltář Matky Boží dřív se psali otčenášky v zákristii a protože tatínek byli kostelníkem tak jsem chodívala na věž zvonit poledně i klekání .. přitom se musely natahovat ručně věžní hodiny . Někdy mě to donutilo si sednou i k varhanům a zahrát si. A při tom všem byla se mnou Matka Boží která mě chránila.Maminko drahá tolikrát jsi mě zachránila život.. miluji tě a jsem tvoje dítě.. Jezdila jsem na koni .. kůn se splašil a mě tahl za sebou.. chránila jsi mě.. měla jsem na poli přímý zásah blesku.. byla jsem popálená rostrhané šaty.. chránila jsi mě.. Jak já ti mám moc za co děkovat.. Bratr se mě zabil na rogallu a já vidím svoji maminku jak kleči uprostřed dvora a modlí se k Matce Boží a jejímu Synu a prosí o milost za bratra… a život utekl jako voda v krásném manželství 58 roků. Také jsme měli problémy nebyli peníze stavělo se ale pod ochranou Matky Boží ke které jsme se vždycky utíkali náš život utekl krásně.. Matko Boží ty žádného neopuštíš kdo se pod Tvoji ochranu utíká a kdo to důvěřuje. Prosím chran mě i nadále.. ale Pane Ježíši ne má, ale Tvá vůle se stan.. a vezmi mě k sobě jak budeš chtít…. Miluji vás a jsem jen vaše.. Ježíši Maria Josefe stujte při mě v boji posledním…..

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist