ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Bůh je má síla, osvědčil se jako nejlepší pomocník v nouzi. (Ž 46,2)

Proč pláčeš?

+23
  

Našel jsem krásný příběh a tak jsem se rozhodl se sním poděli…

Proč pláčeš?  Právě maminky pláčou nad svými dětmi, když je vidí trpět. Rád bych tento příběh chtěl věnovat všem dívkám, ženám, maminkám, neboť tolik slz prolili pro Ty, které mají rády.

Příběh, který za to stojí….1209724_slzy-zena-trapeniMalý chlapec se zeptal mámy: „Proč pláčeš?“ „Protože jsem žena,“ řekla mu. „Nerozumím!“ řekl syn. Jeho máma ho jen objala a řekla: „A nikdy ani neporozumíš.“ Později se chlapec zeptal svého otce: „Proč se mi zdá, že máma pláče bez důvodu?“ … „Všechny ženy pláčou bez důvodu,“ bylo všechno, co mohl otec odpovědět. Malý chlapec vyrostl a stal se mužem, avšak stále nerozuměl, proč ženy pláčou. Nakonec zavolal Bohu a když se dovolal, zeptal se: „Bože, proč se ženy rozpláčou tak lehce?“ Bůh odpověděl: „Když jsem stvořil ženu, musela být výjimečná. Udělal jsem její HRUĎ dost silnou na to, aby unesla váhu světa, ale natolik jemnou, aby poskytovala pohodlí. Dal jsem jí vnitřní SÍLU, aby vydržela porod dítěte a odmítnutí, které mnohokrát zažije od svých dětí. Dal jsem jí TVRDOST, která jí pomůže stále pokračovat, když se všichni ostatní vzdávají a starat se o svoji rodinu navzdory chorobám a únavě, bez stěžování si. Dal jsem jí CIT milovat svoje děti za všech okolností, dokonce i tehdy, pokud ji její dítě hluboce zraní. Dal jsem jí SÍLU přijmout svého manžela navzdory jeho chybám a zformoval jsem ji z jeho žebra, aby chránila jeho srdce. Dal jsem jí crop-44762-slzyMOUDROST, aby věděla, že dobrý manžel nikdy nezraňuje svou ženu, ale někdy zkouší její sílu a rozhodnost stát vedle něj bez výhrad. A nakonec jsem jí dal SLZU, kterou uroní, která je výlučně její, aby ji použila kdykoliv ji bude potřebovat, aby to zvládla. Na tu slzu má opravdu právo, nikdo nevydrží bez slova tolik jako žena! “ Krása ženy není v šatech, které nosí, v postavě, kterou má, ani ve způsobu jakým si češe vlasy. Krása ženy musí být v jejích OČÍCH, protože ty jsou bránou k jejímu srdci, místu, kde sídlí láska. … Dejte si velký pozor, abyste nerozplakali ženu, protože Bůh počítá její slzy! Žena vyšla z mužova žebra, ne z jeho nohou, aby byla pošlapána, ne z jeho hlavy, aby byla povýšená, ale z jeho boku, aby mu byla rovnou … Z místa pod ramenem, aby byla CHRÁNĚNA, a vedle srdce, aby byla MILOVÁNA …

 

Obrázky z prohlížeče Google

1 komentář to “Proč pláčeš?”

  1. Ina napsal:

    Mooc krásné! Dekuji! Máš vážně skvělý web 🙂

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist