ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Bůh ukazuje cestu. (Ž 25,8)

je vše tak špatné?

+36
  

Jistě také čtete noviny, jak tiskové, tak i na internetu… Dneska jsem otevřel stránku novy TN.cz a tam jsem se dozvěděl o znameních 3 světové války… Nevím jak vy, ale občas už mám těchto věcí dost. Náš život má plno starostí a problému… Co náš život ovlivňuje? Především to co často vidíme, tedy zprávy, internet atd. Co většinou slyšíme? Jen negativní zprávy např. Koho kde zabili, kde co koho přejelo, jinými slovy nic co by nás mohlo povzbudit a vrchol všeho je na konci je nám oznámeno, že se v zoo narodil třeba lachtan, ale ještě se neví zda-li to přežije…

Myslím, že každý potřebuje malinko toho pozitivního, neboť během dne toho co nás štve, máme dost. Například jedu tramvaji a tam naštvaní lidé, kteří jedou domů, a člověk vidí jen obličeje, které vás ještě víc naštvou. Ale vždy nemusí být tak zle… Zrovna nedávno se mi stalo, že jsem jel metrem a tam nastoupila maminka s malým chlapcem. Tento chlapec si pobrukoval a na všechny se krásně  usmíval do toho mu maminka vyprávěla  pohádku, a tak jsem si v duchu říkal: „že přece jen je někdo šťastný a že přece jen to není zas tak špatné.“

Tak přece jen během dne je něco pozitivního, stačí jen koukat a nebít zahleděn jen na sebe a na své problémy.

Ponaučení? Po dnešku již noviny typu blesk, Aha a TN.cz číst nebudu, neboť toho co mě děsí a vytáčí, mám denně dost. Myslím si, že malinko úsměvu na lidi kolem sebe, aspoň mě neuškodí.  Co myslíte vy, je to opravdu tak zlé kolem nás?

Fotografie převzata z prohlížeče Google.

2 komentářů to “je vše tak špatné?”

  1. Patrik napsal:

    Naprosto souhlasím. Osobně jsem na televizní zprávy zanevřel už dávno… Sice nejsem informován a dle ostatních „nemám páru o světě“, ale já jsem spokojenější a můžu tak šířit pozitivum a to je pro mě cennější.

    … a zda se tak člověk připraví o důležité informace ze světa? Nepřipraví… To důležité se předává ústně, a tak se tomu člověk stejně „nevyhne“.

    Martine, díky za článek.

  2. Martin napsal:

    Patriku díky za komentář…

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist