ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
K tobě, Bože, se obracejí mé oči. (Ž 141,8)

Huráááááá Jan Pavel II. bude blahořečen

+17
  

Je předvečer 1.5.2011, kdy  bude velký papež blahořečen….

Jsem rád za tohoto velikého člověka a za jeho život.  Také i za možnost velikého papeže přivítat v naší zemi a dokonce i dvakrát si sní podat ruku. Být v jeho blízkosti, když navštívil břevnovský klášter a vidět  ho jak se modlí a nebo slyšet jeho hlas. Přiznám se, že to  byl zážitek na který se jen tak nezapomíná.

Když k nám přijel a já předním stál a podával mu ruku a slyšel jeho slova povzbuzení, ještě dnes jsem mu za to moc vděčný.

Jeho láska k lidem a především  k mládeži byla veliká, když promlouval, tak dokázal veliké věci vysvětli jednoduše a krásně.  Jeho láska k nemocným a trpícím byla obrovská především pak, když sám byl hodně nemocný . Proto se mi stal veliký vzorem.  Kéž bych dokázal mít takovou lásku k Bohu a k lidem jako měl on…

Jeho láska k modlitbě nebo jen ho vidět když se modlí.  Je to vzor opravdového křesťana a kněze

Svatý Otče Jane Pavle II díky za Tvůj život a příklad, který nám dáváš…

Jane Pavel II oroduj za nás

1 komentář to “Huráááááá Jan Pavel II. bude blahořečen”

  1. Martinus napsal:

    Krásný článek, papež Jan Pavel II. byl opravdu skvělý člověk. Byl to přece Slovan a proto jej mám raději než současného papeže.

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist