ÚVOD

Ahoj milý čtenáři, jak si poznal, máme novou podobu webu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moooooooooc děkuji. Doufám, že se Ti bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Teď je ta doba příhodná. (2 Kor 6,2)

Film Kuře melancholik

+36
  

Opět Vám nabízím pohled do světa filmů, tentokrát české drama z roku 1999 a film se jmenuje Kuře melancholik.

galerie_19EFL2a17c3_Bez_nazvuFilm, který Vás nutí se zamyslet nad lidským životem. Děj se odehrává začátkem 20. století. Malý citlivý chlapec, Lojzík, kterému blesk zabil matku, žije na statku se svým otcem (Karel Roden) a starým čeledínem (Lubomír Kostelka).

Lojzíka drsný svět naučil vnímat obrazy, které mu připomínají ztracenou matčinu náruč. Mezi lidmi marně hledá člověka, na kterého by se mohl znovu citově upnout. Oporu a bezpečí nenachází ani u otce, ani u matčiny sestry ani u macechy Rózy (Vilma Cibulková), i když ta jako jediná měla s chlapcem soucit na začátku jejich společného soužití.

Jediný, kdo s Lojzíkem skutečně sdílí jeho úděl opuštěného mláděte je obyčejné kuře… a jak to všechno dopadne…? To vám neprozradím, ale když budete mít možnost podívejte se na tento galerie_16film, myslím, že stojí za to… Jistě by celý film zasloužil ocenění, neboť se tvůrcům povedl…

Obrázky převzaty z prohlížeče Google

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist