ÚVOD

Milí čtenáři, jak jste poznali, máme novou podobu mého soukromého webu – blogu, kterou mi pomohl udělat můj dobrý kamarád, který se jmenuje Lukáš, kterému moc děkuji. Doufám, že se Vám tato podoba bude líbit.

Další informace o mně

Biblický citát na dnešní den
Bůh ukazuje cestu. (Ž 25,8)

deníček 9 – dopis

+27
  

Milý deníčku,

tak si představ, že Ti došel  balíček a víš od koho? Od jedné paní a to, až z Itálie, města Milano, kde je krásná katedrála, kde působil známí světec svatý Ambrož a nebo také, Giovanni Battista Montini  – který byl zvolen papežem a byl znám pod jménem Pavel VI. Je to krásné město i když Ty si tam ještě deníčku nebyl, ale nebreč určitě se tam někdy podíváš.

Tato paní Ti psala, že čte Tvé stránky a že se jí moc líbí. A tak jí Tvým jménem děkuji, že to co zde píšeme se někomu líbí.  Také Tě žádala zda-li bys nezapálil svíčku u hrobu Karla Kryla a opata Anastáze Opaska o kterém se budeme snažit na našem webu také něco napsat. Rád bych Tvým jménem drahý deníčku, této paní poděkoval, vím, že Ti udělala velikou radost a že svíčky u hrobů zapálíš.

Deníčku zas Ti někdy napíši.

Ahoj Martin

Ps: Ze srdce Vám všem děkuji, za Váš čas a že rádi chodíte na můj web. Budu se snažit psát články, které by Vás mohli bavit.

1 komentář to “deníček 9 – dopis”

  1. adam coufal napsal:

    Ahojky,
    hezké ta paní je velmi hodná a deníčku pozdravuj Martina
    Adík

Zanech komentář

POČÍTADLO NÁVŠTĚV

TOPlist